Şirket Profili

kurumsal.jpg

AK SOĞUTMA, müşteri taleplerine odaklanmış hizmet anlayışı ile Soğutma Sistemleri alanında faaliyetlerini başarı ile devam ettirmektedir. İstanbul merkez ofisi tarafından istihdam edilen çalışanları ile hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışında sürdürmektedir.

AK SOĞUTMA, Buz Dolapları, Soğutucu Grupları, Panel Sistemleri,Soğuk Oda Kapıları,Plugin Reyonlar, PVC Perde ve Soğuk Oda alanında danışmanlık, çözüm ve destek sağlama, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile mükemmellik anlayışı içerisinde kurumsal müşterilere sunmaktadır. AK SOĞUTMA'nın sektöründe en iyilerden biri olmasının nedeni ise, yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünlerin kullanım alanlarını bilmesi, ürün ve hizmetleri bu ihtiyaçlar doğrultusunda birbirine entegre ederek müşterilerine özel çözümler sunmasıdır.

Şirketimiz geçen yıllarda Türkiye’de Dinamik altyapı teknolojisi sayesinde, hizmetlerin geliştirilmesi, maliyetlerin düşürülmesi ve risklerin yönetilmesine odaklanılarak, müşterilerin soğutma sistemleri altyapılarının geliştirilmesi ve optimum seviyede konumlandırılması sağlanmaktadır. Uzmanlığını bu alanda da başarıyla sürdürmektedir.

En büyük gurur kaynağımız müşterilerimizin bütün projelerinde tekrar tekrar bizimle çalışmayı tercih ederek ürünlerimize ve hizmetimize duydukları güveni bize göstermeleridir.